EPI LAB

Specjalista bezbolesnej epilacji laserowej. Najnowocześniejszy i najskuteczniejszy laser i jedyny na świecie z systemem ABS.

Pozwala na pracę przy ciemnej karnacji oraz opalonej skórze; zapewnia największą skuteczność w usuwaniu włosów ciemnych, jasnych, rudych oraz cienkich. Dzięki zaawansowanej technologii pozwala na permanentne zabiegi epilacji. Minimalizuje ból dzięki technologii, która podczas zabiegu zmraża skórę, zapewniając tym samym wyjątkowy komfort podczas epilacji. Sześć patentów czyni go „gwiazdą” wśród laserów.

THE EPI LAB TO JEDYNY LASER NA ŚWIECIE, KTÓRY:

Jest najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym diodowym laserem na świecie, posiada 6 patentów - jest rewolucją technologiczną na rynku światowym.

Jako jedyny na świecie jest wyposażony w opatentowany przeciwpoparzeniowy system ABS gwarantujący najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy.

Opatentowany potrójny system chłodzenia, bazujący na ogniwie Peltier’a „zamraża” naszą skórę do poziomu naskórka do -5 stopni C sprawiając, że komfort bezbolesnej epilacji jest na najwyższym możliwym poziomie - minimalizuje ból niemal do zera (chłodzenie odbywa się bezpośrednio podczas zabiegu, dzieje się to za pośrednictwem specjalnie wyseparowanej aluminiowej sondy umieszczonej w głowicy lasera).

Posiada opatentowany system podwójnego ogniskowania, co oznacza, że jako jedyny laser na świecie jest w stanie targetować do dwóch chromoforów jednocześnie! W jednej głowicy zabiegowej zawiera dwie długości fali: standardową 800nm i 950nm, która pozwala na bezpieczną pracę u osób z ciemną karnacją oraz osiąga wyższą skuteczność przy usuwaniu jasnego i rudego włosa.

Ma opatentowany system ogniskowania TAPER, jednorodny profil plamki, który ogranicza standardowe efekty uboczne do zera (taka sama gęstość energii laserowej na całej plamce ogniskowania lasera, brak tzw. „gorących plam”), a nakładka Flat-Top zabezpiecza przed poparzeniem.

Daje możliwość pracy na wszystkich fototypach skóry, aż do VI fototypu według skali Fitzpatricka oraz daje możliwość pracy na wszystkich fototypach włosów, nawet bardzo jasnych i rudych, ponieważ dwie długości fali dają wysokie powinowactwo do oxyhemoglobiny, mówiąc prosto, oprócz komórek barwnika również niszczone są mikronaczynia krwionośne, które ten włos odżywiają.

Nadaje się do pracy na opalonej skórze - bezpieczeństwo pracy zapewnia opatentowana technologia Double Pulse® czyli podwójny puls w jednym strzale laserowym.

Możliwość pracy przez cały rok - również w okresie pełnego nasłonecznienia oraz na odkrytych obszarach jak wąsik, broda, ręce czy nogi.

Najszybszy laser na rynku dzięki opatentowanemu systemowi trybu pracy Smooth Pulse - decyduje o tym częstotliwość do 12 Hz.

BEZPIECZEŃSTWO

Urządzenie, jako jedyne na świecie, jest wyposażone w przeciw poparzeniowy, opatentowany system ABS. Eliminuje jakiekolwiek ryzyko poparzeń

SKUTECZNOŚĆ

Laser ten jako jedyny na świecie posiada 2 długości fali w jednej głowicy. Daje to wyższą skuteczność w usuwaniu jasnych i rudych włosów

BEZBOLESNOŚĆ

Posiada opatentowany wzmocniony potrójny system chłodzenia, który dzięki specjalnej wyreparowanej mrożącej sondzie schładza naskórek do -5°C

SZYBKOŚĆ

Jest to najszybszy laser do depilacji na świecie. Bezbolesny zabieg wykonać można nawet w kilka minut!

Firma Asclepion Laser Technologies przez ponad 40 lat działa jako lider na międzynarodowym rynku medycyny laserowej. Od 1977 roku dostarcza najnowsze technologie laserowe do najlepszych klinik i gabinetów medycyny estetycznej w ponad 70 krajach na wszystkich kontynentach. Siedziba firmy mieści się w Jenie w Niemczech, jest to tzw. dolina optyczna – światowe centrum laseroterapii. To właśnie tam powstały m.in. pierwsze światłowody. Asclepion Laser Technologies jako jedyna firma na świecie w swoich laserach wykorzystuje optykę Friedricha-Schillera uważaną za najlepszą na świecie.

Asclepion odegrał kluczową rolę w przemyśle laseroterapii. W 1984 roku wprowadził na rynek laser Argon służący do leczenia uszkodzeń naczyń w oku, a kilka lat później – pierwszy laser erbowo-yagowy wykorzystywany w dermatologii i medycynie estetycznej. Jest to znany na świecie i popularny także w Polsce laser CO2 frakcyjny.

Po kilkunastu latach badań firma stworzyła nowy medyczny laser diodowy do trwałej epilacji THE EPI LAB, którego premiera odbyła się w lipcu 2017 roku. Epilacja laserem THE EPI LAB jest rewolucją na skale światową. Laser posiada 6 patentów, Asclepion Laser Technologies – jako niemiecka marka – daje 100% gwarancję jakości.

Skuteczność urządzenia została potwierdzona badaniami klinicznymi, między innymi, na Uniwersytecie w Jenie (Niemcy) oraz w Centrum Badawczym Asclepion Laser Technologies. Dodatkowo urządzenie posiada certyfikat medyczny 93/42/EEC Annex II ważny do 02.12.2020, co jest gwarantem bezpiecznej i skutecznej pracy.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zapraszamy na zabiegi 7 dni w tygodniu - napisz do nas i podaj dogodny dla Ciebie termin. Na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Jeśli jesteś zainteresowany innymi zabiegami kosmetycznymi, zachęcamy Cię do przejrzenia naszej pełnej oferty na stronie Instytutu Kosmetologii.

ul. Karczówkowska 45,

Centrum Medyczne Zdrowie, I piętro

25-713 Kielce

Tel. 505 117 711

Tel. 511 588 511

15 + 5 =

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zapraszamy na zabiegi 7 dni w tygodniu - napisz do nas i podaj dogodny dla Ciebie termin. Na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Jeśli jesteś zainteresowany innymi zabiegami kosmetycznymi, zachęcamy Cię do przejrzenia naszej pełnej oferty na stronie Instytutu Kosmetologii.

ul. Karczówkowska 45,
Centrum Medyczne Zdrowie, I piętro
25-713 Kielce

Tel. 505 117 711

Tel. 511 588 511

8 + 11 =